SEMBLI_logo

Jesteśmy firmą o ugruntowanym wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży produktów z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy ofertę dopasowaną do ich zapotrzebowania. W jej skład wchodzą najlepsi producenci okien, rolet, drzwi oraz bram z całej Polski.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Sembli Rzeszów

Nasze działania opieramy o wykwalifikowanych pracowników, najwyższej jakości asortyment oraz atrakcyjne ceny dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki dużemu zaangażowaniu wypracowaliśmy silną pozycję na rynku, co potwierdza partnerska współpraca z najlepszymi producentami w Polsce.

Odważne decyzje marketingowe a także inwestycyjne umożliwiły stworzenie firmy przyjaznej klientowi. U nas każdy znajdzie produkt sprawdzony, nowoczesny, najlepszej jakości a także w przystępnej cenie. Nasz zespół chętnie udziela odpowiedzi na wszelkie pytania, dzięki czemu klienci są świadomi dokonany wyborów związanych z zakupem.

Polecają nas klienci

Krystian Magoń
Krystian Magoń
23/05/2023
Polecam w 100%!!! Pełen profesjonalizm Pana Jakuba !
Magdalena Fiejdasz
Magdalena Fiejdasz
17/05/2023
Bardzo polecam! Profesjonalne podejście do klienta, konkurencyjne ceny i wywiązanie się z umowy w wyznaczonym terminie 🙂
Sławek Piróg
Sławek Piróg
16/05/2023
Firma godna polecenia. Fachowa obsługa przez pana Tomasza oraz pana Jakuba. Zamawiałem stolarkę okienną, dowiedziałem się wszystkiego co trzeba wiedzieć na temat okien i drzwi tarasowych by wybrać dla siebie najlepsze produkty. Zamawiałem też blachę na pokrycie dachu. Polecono mi najlepsze produkty w rozsądnej cenie. Bardzo miła współpraca, dobry kontakt telefoniczny. Jak będę czegoś potrzebowała wiem że powinienem udać się do SEMBLI Szczerze polecam
Paweł Lewczak
Paweł Lewczak
16/05/2023
Super, gorąco polecam , obsługa na wysokim poziomie, nawet po kilku latach można liczyć na fachową pomoc
Dawid Skoczylas
Dawid Skoczylas
11/05/2023
Bardzo dobra obsługa i najlepsze ceny
pawel ked
pawel ked
11/05/2023
5 gwiazdek to za mało jeśli mam określić to jak pracuje firma SEMBLI. Gorące podziękowania dla Pana Jakuba za naprawdę fachowe doradztwo. Jeszcze w żadnej firmie nie spotkałem się z tak konkretnym podejściem do klienta. Mówił, mówił i namówił. Zakupione okna i drzwi wejściowe (narazie). Wszystko w jak najlepszym porządku. Montażyści PERFECT. Szybko sprawnie i czysto. Nawet oni doradzili w kilku tematach 🙂 Polecam firmę SEMBLI w Krasnem z czystym sumieniem. My jesteśmy bardzo zadowoleni.
Michał Skubisz
Michał Skubisz
11/05/2023
Polecam w 100%. Firma solidna i uczciwa. Pan Kuba potrafi doradzić tak aby każdy był zadowolony. Kupiłem w SEMBLI okna, drzwi wejściowe, bramę garażowa oraz drzwi wewnętrzna i jestem naprawdę zadowolony. Dobrze pobrane wymiary i wspaniałe ekipy montażowe które w bardzo profesjonalny sposób wykonują swoją prace.
Rafał St
Rafał St
10/05/2023
Anna Kloc
Anna Kloc
04/05/2023
Polecam serdecznie, profesjonalne podejście do klienta, Pan Jakub świetnie potrafi wysłuchać potrzeb i doradzić, panowie montujący również wykonali wspaniale swoją pracę.
Krzysiek Piróg
Krzysiek Piróg
20/04/2023
Wzorowa współpraca, atrakcyjne ceny. Towar dostarczany na czas. Z czystym sumieniem polecam Każdemu