O Nas

Jesteśmy firmą o ugruntowanym wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży produktów z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy ofertę dopasowaną do ich zapotrzebowania. W jej skład wchodzą najlepsi producenci okien, rolet, drzwi oraz bram z całej Polski.

Nasze działania opieramy o wykwalifikowanych pracowników, najwyższej jakości asortyment oraz atrakcyjne ceny dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki dużemu zaangażowaniu wypracowaliśmy silną pozycję na rynku, co potwierdza partnerska współpraca z najlepszymi producentami w Polsce.

 

Odważne decyzje marketingowe a także inwestycyjne umożliwiły stworzenie firmy przyjaznej klientowi. U nas każdy znajdzie produkt sprawdzony, nowoczesny, najlepszej jakości a także w przystępnej cenie. Nasz zespół chętnie udziela odpowiedzi na wszelkie pytania, dzięki czemu klienci są świadomi dokonany wyborów związanych z zakupem.

Prowadzimy dystrybucję stolarki budowlanej na terenie całego Podkarpacia i okolic. Kupujący mogą liczyć również na montaż wykonany przez przeszkolonych pracowników. Dzięki tej usłudze zakupione produkty zostaną prawidłowo i trwale umieszczone na swoich miejscach. Daje to gwarancję niezawodności i solidności na wiele lat.

Jeżeli budujesz dom czy planujesz remont, to z pewnością poszukujesz materiałów, które zapewnią ci ciepło, ciszę i bezpieczeństwo na długie lata. U nas właśnie to znajdziesz pośród szerokiej gamy okien, drzwi, bram i rolet. Postaw więc na jakość i niezawodność w atrakcyjnej cenie!

Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych zakupów!

Powered by keepvid themefull earn money